English
שירותיםServiceתיק עבודותjobהרשמוnewsletter
ליצירת קשר/ קבלת הצעת מחיר
ליצירת קשר אנא מלאו את הטופס או חייגו 03-9191618
LinkedInLinkedIn
התקשרו: 03-9191618
היילנדר הפקות
תיק עבודות - סרטי תדמית וסרטי אנימציה

סרטוני תדמית

תפקידם של סרטוני תדמית הוא יצירת דימוי חיובי עבור עסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. ישנו הבדל מהותי בין פרסומת בטלוויזיה לבין סרט תדמית. פרסומת בטלוויזיה "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרט תדמית הינו מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הצרכן באינטרנט או בסלולרי בדור השלישי. סרטון תדמית הינו אמצעי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ בעשר השנים האחרונות
 • סרטוני תדמית מיועדים בעיקר לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

  1.אין צורך בתקציב גדול להשיק את המוצר במדיה ה"גדולה" טלוויזיה.

  2.טכנולוגיית הפס הרחב מאפשרת צפייה ב סרטוני תדמית כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים.

  3.הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת להעצמת הפעילות העסקית.

  4.בין אם שליחה באמצעות קישורית באי-מייל, או באמצעות קליפ בדור השלישי, המסר המוצג לקהל היעד הפוטנציאלי נקלט באופן חיובי, מכיוון שנוצר פילוח מקדים לגיל, מין ושכבה סוציואקונומית

  סרטוני תדמית - היילנדר

  להפקת סרטוני תדמית, גם סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה מבחינה שיווקית, כי מדיה כזו שובה את תשומת הלב ומייצרת הזדהות הרבה יותר מכל חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי פרסום אחר. לדוגמא סרטון תדמית אנימציה מקדם את הפעילות השיווקית בחברה תוך חידוד מסרים ייחודיים. ככלל סרטוני תדמית אנימציה מועברים לרוב בצורה משעשעת תוך שילוב דמויות ואיורים מצויירים. 

  נכון להיום גולשים באתרי אינטרנט מגיבים באופן חיובי פי 2.4 לסרט מאשר לתמונה או טקסט. צרו איתנו קשר ונוכל לעזור לכם לחזק את המותג שלכם ברחבי הרשת.

  לסרטוני תדמית יש יתרונות רבים, אך היתרון העיקרי שלהם הוא המיתוג שלכם כחברה הנמצאת צעד אחד לפני כל השאר.

  סרטוני התדמית הם צורת הפרסום המודרנית, המחליפה בקצב מהיר את הקמפיינים המסחריים שהיינו רגילים לראות בעבר , אשר כללו מודעות פרסום והודעות ברדיו. כיום, חברה אשר רוצה לעמוד בקצב ולהגדיל את היקף העסק שלה, או להעביר מידע בתפוצה רחבה, צריכה להתאים את צורת הפרסום ללקוחות וזה בדיוק מה שהפקת סרטוני תדמית עושה עבורכם.

  למה כדאי להפיק סרטון תדמית? כי מוצר או עסק הוא יותר מסך תכונותיו

  בקצב המהיר שכולנו התרגלנו לחיות בו וגם לקבל שירות מגופים ועסקים, אין לנו סבלנות לקרוא מודעות פרסום או להאזין לפרסומות ברדיו. אם כבר נתקלנו בפרסומת תוך כדי צפייה בתכנית כלשהי, אנחנו בדרך כלל בוחרים באפשרות לדלג הלאה. אך תארו לכם מה תהיה התגובה אם במקום פרסומת בנאלית, יעלה פתאום סרטון קצר ומפתיע, שימשוך את הצופים לשמוע עוד פרטים?

  הפקת סרטוני תדמית

   

  זאת בדיוק המהות של סרטוני תדמית. הם משמשים ככלי להעברת אינפורמציה בצורה קלילה אך ברורה והם מאפשרים להדגיש את היתרונות שלכם כעסק או כגוף נותן שירות, בדרך קצרה וקולעת. הם עוזרים להנגיש מידע ללקוחות קיימים ומסייעים למשוך לקוחות פוטנציאליים. סרטוני תדמית יכולים לשלב אנימציה, שתסייע להעברת מסרים בדרך מלאת הומור וגם בדרך רצינית, שאינה מרתיעה, הכל כמובן בהתאם לאופי העסק ודרישות הלקוח. סרטון תדמית מציג מידע מתומצת בצורה כזו שתמשוך אנשים ללחוץ כדי לקבל פרטים נוספים. אך מעל הכל, הם ממתגים את החברה שלכם כעסק מתקדם ומודרני, הנמצא צעד אחד לפני כולם.

  באמצעות חשיבה יצירתית ושימוש בכלים מודרניים, אפשר להפיק סרטון תדמית בעל  יתרונות רבים עבור חברות ובתי עסק.